Zistite si dostupnosť
svojich liekov

Rezervujte si
predpísané lieky

SLUŽBY

BENEFITY PORTÁLU
zasobyliekov.sk

Portál pomáha vyhľadať lieky ako aj iný zdravotnícky tovar priamo na skladoch lekární. Už nikdy nemusíte volať, písať, alebo vyhľadávať svoje prípravky. Rezervačný systém umožňuje lekárnikom Vaše lieky pripraviť vopred. Bez zbytočného čakania. Jednoducho, rýchlo a bezpečne.

Portál poskytuje lekárňam a distribučným firmám jedinečnú možnosť predaja a nákupu liekov. Jedná sa hlavne o úzkoprofilové a nedostatkové položky ale aj lieky s končiacou dobou použitia, ktoré môžu byť v iných regiónoch nedostatkové, prípadne frekventovane predpisované.

Poradentstvo

Pomôžeme Vám s optimalizáciou Vašich skladových zásob, čím dokážeme znížiť Vaše kategorizačné straty a zároveň aj mŕtvy sklad

Prémiové služby

Prémiové služby zahŕňajú individálny prístup pri hľadaní úzkoprofilových a nedostatkových liekov na lekárenskom trhu

Zákaznícka podpora

V prípade, že máte otázky, prípadne návrhy na spoluprácu, prosím neváhajte nás ihneď kontaktovať

AKO TO FUNGUJE?

Aktuálna databáza TOVARU

Portál ZÁSOBYLIEKOV.SK umožňuje vyhľadanie dostupnosti akéhokoľvek lieku na Slovensku. V prípade nedostupnosti lieku je možné zadávať „dopyt“, ktorý portál následne rozošle lekárňam vo vyžadovanej lokalite. O dostupnosti požadovaných liekov Vás budeme informovať ihneď ako sa na skladoch registrovaných lekární objavia.

Držitelia povolení na zaobchádzanie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami dokážu na identifikovať požiadavku zo strany pacientov, alebo predpisujúcich lekárov pre svoje prípravky ihneď ako takáto potreba vznikne. Portál im takto ponúka užitočnú pomôcku na inzerciu ponuky resp. dopytu požadovaného tovaru vrátane úzkoprofilových a nedostatkových položiek.

430000

Liekov

2200

Lekárni

1

Databáza